Ona ‘Yuva yıkan kadın’ bile demişlerdi: Evimizin direği, dayanağı kocamdır

‘AİLEMİZİN DAYANAĞI, GEMİMİZİN KAPTANI’
İşte bunlardan biri katıldığı bir programda tam da böyle bir itirafta bulundu: Bizim gemimizin kaptanı kocamdır. O gerçekten bizim ailemizin dayanağıdır” diye konuştu.

Aslında evliliği hakkında fazla yorum yapmayan ama yeri gelince kocasına da hakkını teslim eden bu ünlü Julia Roberts.

55 yaşındaki üç çocuk annesi yıldız katıldığı Today programında kocası Danny Moder hakkında onun gönlünü okşayacak sözler sarf etti.

Roberts, konuğu olduğu Huda Kotb’a şunları söyledi: “Hepsi Danny Moder ile başladı, biliyor musunuz? O gerçekten de bizim dayanağımız. Ve bütün bunları çok güzel bir şekilde yapıyor. Gerçekten.” Julia Roberts, bütün bunların ardından “Bizim gemimizin kaptanı odur” diyerek kocasını işaret etti.

‘BİR DÜŞÜN GERÇEĞE DÖNMESİ’
Moder ile evliliğinden üç çocuk annesi olan Julia Roberts, yine de ipin bir ucundan kendisinin tuttuğunu da saklamadı.

Hayatı ne kadar derinden hissedebileceğini anlamaya Danny Moder ile başladığını sözlerine ekledi Julia Roberts.

Pretty Woman (Özel Bir Kadın) filmiyle Hollywood’da bir anda kariyer basamaklarını koşarak tırmanan Roberts’ın, uğruna eski evliliğini bile yıkan kocasına dair gerçekten de derin duyguları var.

Moder ve Roberts, üç çocuklarıyla birlikte fazla göz önünde olmayan bir hayat yaşasalar da yine de arada sırada bazı küçük ipuçları veriyor oyuncu. Yeri geldiğinde de evliliğini genellikle “Bir düşün gerçeğe dönüşmesi” olarak tanımlıyor.

‘ZAFER KAZANMIŞ GİBİ’
Julia Roberts çalışmadığı zamanlarda bütün zamanını bir ev kadını gibi geçirdiğini de katıldığı bir başka programda anlatmıştı. Oscar ödüllü oyuncu bu durumdan keyif aldığını da saklamamıştı.

Roberts hayatından öyle memnun ki ailesiyle ilgili durumu şöyle tanımlıyor “Kocamla birlikte inşa ettiğimiz hayat, onunla birlikte çocuklarımız için kurduğumuz hayat her şeyin en iyisi. Günün sonunda evime zafer kazanmış gibi dönüyorum.”

ONUN UĞRUNA EVLİLİĞİNİ YIKTI
Julia Roberts ile Danny Moder, 2000 yılında güzel yıldızın Brad Pitt ile başrol paylaştığı The Mexican filminin setinde tanıştılar.

Moder o sırada filmin görüntü yönetmenliğini üstleniyordu. Daha önemli bir ayrıntı Moder’ın o sırada Vera Steimberg ile evli olması.

Julia Roberts da Benjamin Bratt ile nişanlıydı. Fakat aşkları öyle büyüktü ki bütün bunları gözleri görmedi. Moder karısından boşandı. Roberts da sevgilisinden ayrıldı.

Roberts bir dönem “yuva yıkan kadın” olarak nitelendirilmişti: Yıllarca bunun böyle olmadığını anlatmak için çok çabaladı.

Evlenmelerinden bir yıl sonra “İkimiz de kendi hayatlarımızı düzene soktuk. Bunu yapmamızın nedeni bizim aniden birbirimize aşık olmamızdı. Sonuç olarak birlikte yaşamak istiyorduk” diye bu konuda olup bitenleri anlattı.

?

KONUKLARINA DÜĞÜN OLDUĞUNU SÖYLEMEDİLER
Çift, 2002 yılında yani tanıştıktan iki yıl sonra evlendiler. Düğünleri öyle Hollywood’da alışıldığı gibi gösterişli değildi. Deyim yerindeyse gözlerden uzak bir şekilde evlendiler.

Öyle k New Mexico’daki çiftliklerine davet ettikleri konuklarına düğün olduğunu bile söylemediler. Tam da 4 Temmuz’a denk geldiği için ABD’nin ulusal bayramını kutlamak için bir parti verecekleri bahanesiyle konuklarını davet ettiler.

Sonuç olarak 4 Temmuz kutlaması için çiftliğe gidenler Julia ile Danny’nin düğününe davetli olduklarını orada anladı.

2004 yılında ikizleri Hazel ve Phinnaeus dünyaya geldi. Ondan üç yıl sonra da Henry doğdu.
?

Julia Robert, ilk evliliğine 1993 yılında Lyle Lovett ile yaptı. Fakat bu evlilik 1995 yılında bitti.

Ardından Kiefer Sutherland ile nişanlandı. Fakat onun kendisini aldattığını fark edince bu ilişkiye nokta koydu.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx