Ne Seçim Ne de Şampiyonluk Sonucunu Tutturamayan Astrolog Rezzan Kiraz’ın Açıklamaları Gündemde

Astrolog Rezzan Kiraz, geçtiğimiz günlerde hem 28 Mayıs’taki Cumhurbaşkanlığı seçimleri hem de 30 Mayıs’ta gerçekleşen Süper Lig hakkında tahminlerde bulunmuştu. İkisi de tutmayınca biraz olsun söylediklerine inanmak isteyen taraftarların gözleri Rezzan Kiraz’a çevrildi.

Ülkemizde 2023 yılının en önemli olaylarından biri Cumhurbaşkanlığı seçimleri diğeri de Süper Lig idi.

Astrologlar önce 14 Mayıs’ta gerçekleşen ve ikinci turu 28 Mayıs’ta tamamlanan seçimler ve 30 Mayıs Süper Lig için tahminlerde bulunmuştu.

O isimlerden biri de astrolog Rezzan Kiraz’dı… Kiraz, “Fenerbahçe ve Kılıçdaroğlu’nun aynı anda kazanma ihtimali yok” tahminiyle dikkat çekmişti.

“‘Fenerbahçe ve Kılıçdaroğlu’nun aynı anda kazandığı bir senaryo imkansız. Ya seçimi Kılıçdaroğlu, ligi Galatasaray alacak ya da seçimi Erdoğan, ligi Fenerbahçe alacak”

14 Mayıs’ta düzenlenen Cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci tura kalmış ikinci turda da AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kazanınca gözler Süper Lig şampiyonluğuna çevrildi.

Fenerbahçe’nin dün oynanan Antalyaspor maçında ilk dakikadan 1-0 öne geçmesi Ankaragücü’nün Galatasaray karşısında beraberliği yakalaması Kiraz’ın tahminini yeniden gündeme getirse de Galatasaray Ankaragücü mücadelesinden etkili bir oyun ve 4-1’lik net skorla ayrılarak lig bitimine 2 hafta kala Şampiyonluğunu ilan etti.

Böylece Rezzan Kiraz’ın “Seçimi Kılıçdaroğlu Ligi Galatasaray alır” tahmini çürüdü. Seçimi Erdoğan Ligi Galatasaray kazandı. Kiraz AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi kazanması halinde Süper Lig şampiyonunun Fenerbahçe olacağını söylemişti.

Gazeteci Fatih Altaylı ve Fenerbahçeliler “Fenerbahçe şampiyon olacak” diyen astrologlara tepki gösterdi.

“Yıldızlar astrologlar için ne diyor acaba?”

“Saçmalık!”

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*