Megastar Tarkan spor salonundan paylaştı! Pozlarına beğeni yağdı

Türkiye’nin en sevilen şarkıcılarından biri olan Megastar Tarkan şarkıları, sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık gündem oluyor. Her paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alan ünlü isim bu defa son pozlarıyla sosyal medyayı salladı.

Spor salonundan pozlarını peş peşe takipçilerinin beğenisine sunan Tarkan gönderisine ‘Spor şart. İyi pazarlar’ notunu düştü.

Ünlü ismin pozlarına sosyal medyada; ‘Hala yakışılı hala karizmatik’, ‘Hem sempatik hem yakışıklı’, ‘Her haliyle olay’, ‘Ben efsaneyim demelisin’ gibi yorumlar yapıldı.

Tarkan Tevetoğlu ya da sahne adıyla Tarkan 17 Ekim 1972 senesinde doğdu.
1990’ların başından itibaren Türk pop müziğinde yakaladığı sürekli liste ve satış başarılarıyla Türkiye’nin megastarı oldu.


Tarkan, 29 Nisan 2016’da Pınar Dilek ile evlendi.12 Temmuz 2018’de Liya isminde bir kızı oldu.

“Megastar Tarkan spor salonundan paylaştı! Pozlarına beğeni yağdı” haberi, 17 Aralık 2023 tarihinde yazılmıştır. Magazin kategorisi altında bulunan Megastar Tarkan spor salonundan paylaştı! Pozlarına beğeni yağdı haberi 2023 yılına aittir. Bu haberin yanı sıra sayfamızda birçok güncel bilgi ve son dakika haberler yer almaktadır. Megastar Tarkan spor salonundan paylaştı! Pozlarına beğeni yağdı 2023 konusundaki bu haber içeriği objektif bakış açısının yansımasıdır. Magazin konusunda 17 Aralık 2023 tarihlidir, bugüne ait güncel gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter ve Facebook sayfalarımızdan takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx