Ebru Polat makyajsız görüntülendi! ‘Maaşları yatırmaya geldim’

Ebru Polat, kendi markasının çıkaran ünlüler arasında yer alıyor. Ekim 2021’de ‘2. Sayfa’ programına konuk olan 40 yaşındaki güzel, “Benim kozmetik markam en çok satanlardan biri. Çünkü hep organik” ifadelerini demişti.

GÜNLÜK KAZANCI 40 BİN TL!

2021’de ticarete atılmaya karar veren şarkıcı, canlı yayında bir günlük kazancı açıklanınca herkesi şaşkına çevirmişti. Polat’ın bir günde bin 890 şampuan sattığı ve yaklaşık 40 bin TL kazandığı ortaya çıkmıştı.

“AVUKAT HANIM DİYECEKSŞİNİZ”

Öte yandan Ebru Polat, 15 yıl aradan sonra asıl mesleği olanm avukatlığa da geri dönme kararı almıştı. Ekim 2022’de Instagram hesabından “Önümüzdeki hafta itibarıyla ‘Avukat hanım’ diyeceksiniz. 15 yıl sonra mesleğe dönüş” mesajını yazmıştı.

“MÜZİĞİ DE ŞİRKETLERİ DE BIRAKMIYORUM”

İstanbul Barosu’nda çektiği görüntüsüyü yayınlamayı ihmal etmeyen Polat, “Müziği de şirketleri de bırakmıyorum arkadaşlar. Her şey aynı şekilde devam. Hatta yeni şarkı okumalarım var yakında. Yarın yeni bir ile güzellik salonu franchise yeni bir bayi veriyoruz” açıklamasını yapmıştı.

“MAAŞLARI YATIRDIM”

Ebru Polat, önceki gün Nişantaşı City’s’de objektiflere takıldı. Ünlü şarkıcı, “Ekip arkadaşlarımın maaşlarını bankamatiğime yatırmaya geldim” dedi.

“DOĞAL HALİMİ SEVİYORUM”

Makyajsız haliyle dikkat çeken Ebru Polat, “Doğal halimi seviyorum. Yüzüme makyaj yapmamaya çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx