Boşandığı Eşinin Gelinliği Hakkında Konuşma Hakkını Kendinde Bulan Sinan Akçıl’a Tepki Yağdı

Magazin gündeminin dikkat çeken isimlerinden biri olan Sinan Akçıl her açıklamasıyla olay oluyor diyebiliriz. Sıkça tepki toplayan ifadeler kullanan ünlü şarkıcı bu sefer de eski eşi Burcu Kıratlı hakkında söyledikleri yüzünden gündem yarattı. Amsterdam’da yaptıkları ikinci düğünde Kıratlı’nın giydiği gelinliği hedef alan Akçıl ”gelinlikten çok rahatsızım” sözleriyle yine yeniden tepkilerin odağı haline geldi.

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile gözleri üzerine çekmeyi başaran Sinan Akçıl magazin dünyasının en dikkat çeken isimlerinden hiç şüphesiz.

Özel hayatıyla ilgili itiraflarıyla ağızları açık bırakan Akçıl, Danla Bilic’in programında söyledikleriyle hayrete düşürmüştü.

İmam nikahı bağımlısı olduğunu fark ettiğimiz Sinan Akçıl ”4 tane eşim var imam nikahlı. Boş ol diyemedim, konuşmuyorlar hiçbiri benimle” sözleriyle gündem olmuştu.

Ünlü şarkıcı bu sefer de Ceyda Düvenci’nin sunumuyla NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu.

73 yaşındaki babasının tüp bebekle yeniden evlat sahibi olduğunu söyleyen ünlü isim, ‘İki kardeştik, babamın çocukları olduğu ortaya çıktı, ablam çıktı beni buldu. Sonra annemle babam ayrıldı, babam 38 doğumlu, 73 yaşındayken tüp bebek yapıp ikizleri oldu’ ifadelerini kullandı.

“5 yıl sonra milletvekili olacağım, zamanı gelince Bakan. Bu ülkeye hizmet etmek istiyorum” diyen Sinan Akçıl aşk hayatıyla ilgili de dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ceyda Düvenci “aşkta terk edilen misin hep” diye bir soru yöneltti. Akçıl ise “Buradan o insanlara da böyle demek istemiyorum ama, terk edildiler evet!” yanıtını verdi.

”Hoş değil ama. benim ayıbımdır, hepsinden özür diliyorum. Ayıp oldu. Başka bir hikayeye geçiyorsam o hikayeden çıkıyorum, iyi insanlar da ama, yıllar sonra affediyorlar beni… Birkaç tanesi konuşmuyor ama konuşanlar var.”

Sinan Akçıl, 2 kez evlenip boşandığı oyuncu Burcu Kıratlı hakkında da konuştu tabii. İkili Amsterdam’da yapılan nikahın ardından günlerce manşette kalmıştı.

”Muhafazakar” olduğu için Kıratlı’nın dekolteli gelinliğini eleştirirken kadınlarda açıklığa karşı olduğunu belirtti.

“Ben muhafazakar bir adamım. Eski eşim Burcu Kıratlı’nın Amsterdam’da giydiği gelinlikten çok rahatsızım. Düğün gününe kadar görmemiştim gelinliği. Bana göre çok açıktı. Ben hayatımdaki kadınlarda bu kadar açıklığa karşıyım.”

Sinan Akçıl’ın bu sözleri sosyal medyada tepkilerin hedefi oldu. Kimileri imam nikahlı eşini hatırlatırken kimileri de kliplerine değindi.

Hadi o yorumlardan bazılarını beraber görelim… ??

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de oldukça merak ediyoruz.

Hadi yorumlara..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx