“Maneviyatım ağır basıyor!” demişti! Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre girdi!


Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur sahneleri bıraktığını söyleyince gündeme bomba gibi düşmüştü. Sonrasında hesabındaki tüm fotoğrafları kaldıran Tuğçe Tayfur’un tesettüre mi girdiği sorusu akıllara geldi. Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre girdi.

Babası Ferdi Tayfur’un şarkılarını seslendiren Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile sahneleri bıraktığını duyurmuştu. “Bir sabah ezan okurken bu kararı aldım ve şimdi içim çok rahat” diyen Tuğçe Tayfur’a annesi hatırlatılarak “Kapanmayı düşünüyor musun?” sorusu soruluştu.

Annesi ve babasının bu kararına sevindiğini açıklayan Tuğçe Tayfur Sabah’a konuştu. ” 2 yıldır aklımda vardı ama cesaret edemiyordum. 2 yılın sonunda, sabah ezan okurken bu kararı aldım ve şimdi içim çok rahat. İyi ki böyle bir karar aldım. 

“Bu camia bana uygun değil. Hani derler ya benim fıtratıma uymuyor diye. Aynen öyle, camianın ortamı, sahne hayatı benim fıtratıma uygun değil. Mutsuzdum, şarkı söylemeyi çok seviyorum ama içinde bulunduğum sanat camiası maneviyatıma çok aykırı. Mutlu değildim bu camiada. Annemle de uzun süre istişare ettim. Babam da sahneleri bıraktığım için mutlu oldu. O da sahne hayatında olmamı istemiyordu.”  dedi. 

BAŞÖRTÜLÜ FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Müziği bıraktığını açıklayan Tuğçe Tayfur tesettüre girdi. Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından paylaştığı yeni fotoğrafla tüm dikkatleri üzerine çekti. 1,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından eski fotoğraf karelerini kaldırması da dikkat çekti. Tayfur’un başörtülü hali kısa sürede gündem oldu.

 

 

HESABINDAKİ TÜM FOTOĞRAFLARINI KALDIRDI!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*