Hakan Ural covid olduğunu açıklamıştı! Nur Tuğba’dan videolu açıklama!Nur Tuğba Namlı hamile mi

Ünlü sunucu Hakan Ural partneri Nur Tuğba Namlı ile ilgili müjdeli haberi duyurdu. İki çocuk annesi olan Namlı’nın 3. bebek beklediğini açıklamıştı. Üçüncü bebeğine hamile olan Nur Tuğba Namlı koronavirüse yakalandı. Nur Tuğba Namlı’nın sağlık durumu merak edildi. Ünlü sunucu sağlık durumuyla ilgili videolu açıklama yaptı. İşte detaylar…

Kanal D ekranlarında hafta içi yayınlanan ve sunuculuğunu Hakan Ural, Nur Namlı Tuğba’nın yaptığı programda sevindiren haber geldi. Programının sevilen sunucusu Nur Namlı Tuğba’nın üçüncü bebek beklediği öğrenildi. 

nur tuğba namlı hamile

Hakan Ural partneri Nur Tuğba Namlı’nın bebek haberini “Nur Tuğba hamile. Ailemize biri daha katılacak. Cinsiyeti ise erkek” sözleriyle duyurmuştu.

KORKUTAN HABER!

Hakan Ural partneri Nur Tuğba Namlı ile ilgili üzen haber geldi. Bebek bekleyen Nur Tuğba Namlı koronavirüse yakalandı. 

Sevenlerini korkutan ünlü sunucu sağlığıyla ilgili şu açıklamayı yaptı. “Herkese merhaba, bu fotoğrafı bugünkü yayından…Bilerek seçtim çünkü iyi olduğumu sizinle paylaşmak istedim. Bugün belimin ağrısı nedeniyle tedbiren yaptırmış olduğum Covid 19 testim pozitif çıktı.

Çok hafif semptomlarla geçiriyorum, sağlık durumum gayet iyi merak etmeyin. Hamilelikle birlikte bağışıklık sistemin olduğundan daha çabuk etkilendi sanırım. Hem ben hem bebeğim gayet iyiyiz. En kısa zamanda beraberiz. İyi dilekleriniz için şimdiden teşekkürler”

Nur tuğba namlı korona oldu

Hakan Ural partneri Nur Tuğba Namlı ile ilgili üzüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşım yaparak dile getirdi. 

hakan uraldan Nur tuğba namlı açıklaması

Ural, “Sevgili mesai arkadaşım maalesef covid pozitif acil şifalar diliyorum. Kısa sürede negatif olup aramıza dönecek” açıklamasında bulundu. 

SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ VİDEOLU AÇIKLAMA

Nur Tuğba Namlı koronavirüsü attlattığını sosyal medyad hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Videoda Kanal D program çekimlerinde olduğunu çok şükür notuyla paylaştı.

nur tuğba namlı

2015 yılından beri iş insanı Mustafa Banlı ile evli olan Nur Tuğba Namlı’nın bir kızı ve bir oğlu bulunuyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Masterchef Türkiye şampiyonu Serhat Doğramacı evlendi!