Günlük Burç Yorumuna Göre 18 Mart Cumartesi Günün Nasıl Geçecek?

18 Mart Cumartesi gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 18 Mart Cumartesi günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları…

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, bugün odağında sosyal çevren, sosyal hayatın ve arkadaşların yer alıyor. Günün ikinci yarısında da sosyal hayatın hareketleniyor. Arkadaşlarınla, tanıdıklarınla bir araya gelebilir ve onlardan fayda ve destek görebilirsin. Sağlığınla ilgili görüşmeler yapman da mümkün. Hızlı planlara ve sürpriz gelişmelere açık bir zaman dilimi olacaktır. Gün genelinde ise kendinle ya da yakın çevrendeki kişilerle ilgili önemli şeyler fark edebilir ve açığa çıkarabilirsin. Sezgilerinin ve rüyalarının güçlü olacağı bir gün senin için. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, bugün odağında işin, kariyerin ve sorumlulukların yer alıyor. Günün ikinci yarısında da sağlığınla ilgili ya da işinle ilgili görüşmeler yapabilirsin. Kendini iyi hissedebileceğin bir zaman dilimi olacaktır. Akşam saatlerinde ise beklenmedik ve sürpriz gelişmelere açık olmanda fayda var. Dostlarınla, yakın çevrendeki kişilerle ilişkilerini güçlendirebileceğin ve destek görebileceğin bir gün senin için. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, bugün odağında yayıncılık, hukuki konular, uzakta yaşayan tanıdıkların, eğitim ve seyahat konuların yer alıyor. Günün ikinci yarısında, uzun zamandır görüşmediğin tanıdıklarınla bir araya gelebilir, onlardan destek ve fayda görebilirsin. Beklenmedik yön değişikliklerine ve sürpriz gelişmelere de açık bir zaman dilimi olacaktır. İşin, kariyerin, finansal konularınla ya da sağlığınla ilgili bazı görüşmeler yapabilir, kararlar alabilirsin. Kariyerin ile alakalı bir konuyu da sonuçlandırabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, bugün odağında sağlığın ve finansal konuların yer alıyor. Günün ikinci yarısında sağlığınla ya da kariyerinle alakalı bazı görüşmeler yapabilirsin. Aynı zamanda akşam saatlerinde, sürpriz planlara ve ani gelişen durumlara açık etkiler de var. Gün genelinde turizm, yayıncılık ya da eğitim ile alakalı bazı görüşmeler gerçekleştirebilirsin. Kardeşlerinle ya da uzakta yaşayan akrabalarınla da bir araya gelebilir, görüşebilir ve onlardan haber alabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, bugün odağında ikili ilişkiler, evliliğin, ortaklıkların ve diğer insanlarla ilişkilerin yer alıyor. Günün ikinci yarısında, uzun zamandır görmediğin kişilerle ya da uzakta yaşayan tanıdıklarınla bir araya gelebilir, görüşebilirsin. Sosyal mecralar vasıtası ile de görüşmelerin artabilir. Akşam saatlerinde ise ani planlar, hızlı gelişen durumlar, şaşırtıcı gelişmeler olabilir. Sürprizlere açık bir zaman dilimi olacaktır. Sağlığın, maddi konuların ya da yakın çevrenden birinin sağlığı ile ilgili de görüşmeler yapabilir, haber alabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, bugün odağında sağlığın, işin ve sorumlulukların yer alıyor. Günün ikinci yarısında, sağlığın ile ilgili ya da finansal konularınla ilgili bazı gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde de yurt dışı, uzaklar ya da seyahat ile alakalı sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Gün genelinde ise özel hayatınla ilgili ya da çocuğunla ilgili görüşmeler yapabilirsin. Partnerinle bir araya gelebilir ya da yakın dostlarına eğlenceli aktivitelere katılabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, bugün odağında aşk hayatın ve çocukların yer alıyor. Günün ikinci yarısında da aşk hayatın, çocukların ya da evliliğinle ilgili görüşmeler yapabilirsin. Partnerinin ya da çocuğunun sağlığıyla ilgili de birtakım gündemlerin olabilir. Akşam saatlerinde ise finansal konularla ilgili ya da çocuğunun sağlığı ile ilgili bazı sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Gün genelinde ise aile bireyleriyle, kardeşlerinle haberleşebilir ya da gayrimenkul konuları ile ilgili görüşmeler yapabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, bugün odağında evin, ailen ve gayrimenkul konuların yer alıyor. Günün ikinci yarısında da aile bireylerinin sağlığı, ev ve gayrimenkul konuları ya da kendi sağlığın ile ilgili bazı gündemlerin ve görüşmelerin olabilir. Akşam saatlerinde ise aile bireyleri ile bir araya gelebilirsin ya da ikili ilişkilerinde, evliliğinde sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Gün genelinde de partnerinle iletişimini güçlendirebilir ve ilişkinle alakalı yeni kararlar verebilirsin. Çocuğunun eğitimi ile alakalı da bazı görüşmeler yapabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, bugün odağında yakın çevren, kardeşlerin, akrabaların, eğitimin, iletişimin ve seyahatlerin yer alıyor. Günün ikinci yarısında arkadaşlarınla, yakın dostlarınla eğlenceli aktivitelerde bulunabilir ya da partnerinle görüşebilirsin. Akşam saatlerinde ise yakın çevrenden sürpriz haberler alabilirsin. Gün genelinde de aile bireyleriyle, kardeşlerinle bir araya gelebilir, maddi konularla ilgili ya da onların sağlığı ile ilgili haberler alabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, bugün odağında sağlık konuları,maddi konular, gelirlerin ve kazançların yer alıyor. Günün ikinci yarısında da ailenle, parasal konularla ilgili ya da aile bireylerinin sağlığı ile ilgili görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise çocuğunla ya da aşk hayatında ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Gün genelinde de kardeşlerinle ya da yakın çevrenle görüşebilir, haberleşebilir veyahut çocuğunun eğitimi ile alakalı görüşmeler yapıp, kararlar alabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, bugün odağında maddi konular ve iletişim yer alıyor. Günün ikinci yarısında iletişimin, görüşmelerin, ticari işlerin yoğun olabilir. Seyahat ya da eğitim ile alakalı da birtakım gündemlerin olabilir. Akşam saatlerinde ise aile bireyleri ile alakalı ya da ev, gayrimenkul konularıyla alakalı beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Gün genelinde de maddi konularla ilgili, senin ya da kardeşlerinin sağlığı ile ilgili birtakım görüşmeler yapabilir ve sonuç alabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, bugün odağında sağlık konuları ve geri planda yürüttüğün işler yer alıyor. Günün ikinci yarısında, sağlığınla ilgili ya da maddi konularınla ilgili birtakım gündemlerin ve görüşmelerin olabilir. Akşam saatlerinde ise yakın çevrenden sürpriz haberler alabilirsin. Planlarında bazı değişiklikler de söz konusu olabilir. Gün genelinde de kardeşlerinle, yakın çevrendeki kişilerle bir araya gelebilir, ticari görüşmeler yapabilir ya da çocuklarınla alakalı kararlar verebilirsin. Sevgiyle kal.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*