Fatih Karagümrük’ten Devlet Bahçeli paylaşımı

Beşiktaş-Antalyaspor maçında taraftarların “Hükümet istifa” tezahüratı yapmasının ardından Beşiktaş Kulübü üyeliğinden istifa ettiğini açıklayan MHP lideri Devlet Bahçeli, ardında Fatih Karagümrük’ü destekleyeceğini duyurdu.

MHP’nin grup toplantısında açıklamalarda bulunan Devlet Bahçeli, “Devlete ve hükümete meydan okunmasını provoke edenlerin tespiti yapılmalı, Türk sporu karanlık dehlizden el birliği ile çıkarılmalıdır. Bu olana kadar Beşiktaş’tan ayrıldığımı tekraren ifade etmeyi milletime addediyorum. Bundan böyle ben artık Karagümrüklüyüm. Karagümrük’e gönül veren bir kişi olarak hayatımı devam ettireceğim.” ifadelerini kullandı.

Bahçeli’nin açıklamasının ardından sosyal medyadan bir paylaşım yapan Fatih Karagümrük kulübü, “MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin bugünkü Meclis Grup Toplantısı’nda Fatih Karagümrük sevgisini yürekten paylaşması ve kulübümüzün üyesi olma kararı büyük bir sevinçle karşılanmıştır. Sayın Genel Başkanımıza aramıza hoşgeldiniz diyoruz.” açıklamasında bulundu.

DEVLET BAHÇELİ’NİN BEŞİKTAŞ ÜYELİĞİ DÜŞMÜŞ!

Öte yandan, Beşiktaş üyeliğinden istifa ettiğini söyleyen Devlet Bahçeli’nin aidatını ödemediği için üyeliğinin geçersiz olduğu öğrenildi. Beşiktaş Kulübü Disiplin Kurulu Başkanı avukat Ahmet Akpınar, “Aidat ödemediği için üyeliği düşenlerin, keza kongre üyesi olmadığı halde kulüp üyeliğinden istifa edildiği beyanları, resmi nikah olmadan boşanma davası açmak ile eşdeğer sayılır” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*