Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ekrem İmamoğlu’na Saldıranlara Meydan Okudu: “Azdan Az Çoktan Çok Gider”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Erzurum’da Ekrem İmamoğlu’nun mitingine saldıranlara meydan okudu. Saldırganları, salı günü Bolu’da düzenlenecek Millet İttifakı mitingine çağıran Tanju Özcan ‘Gelebilecek misiniz? Yer, Bolu Belediye önü,9 Mayıs salı…saat 13:00..Domuz bağınızı da getirin, yüreğiniz yetiyorsa’ dedi.

Ekrem İmamoğlu’nun Erzurum’da yaşadığı saldırı herkes gibi partililerini de kızdırdı. Yaşanan skandal olaya tepki gösteren isimlerden biri de Bolu Beleye Başkanı Tanju Özcan oldu.

Zaman zaman belediye meclis toplantılarındaki sivri dili ile gündeme gelen Tanju Özcan, Ekrem İmamoğlu’na saldırı düzenleyenlere meydan okudu.

Tanju Özcan ile mesajında “Azdan Az Çoktan Çok Gider” dedi.

‘Bu zibidilerden korkmayın…sinmeyin sakın.Susa susa bu korku imparatorluğunun oluşumuna katkı sunduk…neden sakin olayım ben..adamı taşlayacaklar,tehdit edecekler,sakin biz olacağız..azdan az çoktan çok gider..sizden hiç tırsmam..adım belli,adresim belli..tüm terör örgütlerine ve onlara sahip çıkan hükümet ve yandaşlarına AKTİF ,görevinin başında bir Belediye başkanı olarak meydan okuyorum..çöp diye süpürürüm sizi!’

Tanju Özcan, ikinci mesajında ise saldırganları Salı günü Bolu’da düzenlenecek Millet İttifakı mitingine çağırdı.

‘Gelebilecek misiniz? Yer, Bolu Belediye önü,9 Mayıs salı…saat 13:00..Domuz bağınızı da getirin, yüreğiniz yetiyorsa.. Köroğlu nun torunları olarak bekliyor olacağız…pislik yaratıklar..Ekrem Başkan da geliyor..yarım kalan hesabınızı tamamlayın yüreksiz Hizbullahçılar..Allah ne takdir ettiyse o olur…Hodri meydan teröristler?’

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*